Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 32x16x6.5mm; 20kHz; PEEK; Len: 50m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
320.0
Tootekood:
CES-32166-18PM-X7
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-32166-18PM-X7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 32x16x6.5mm; 20kHz; PEEK; Len: 50m
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Material | PEEK |
| Resistance to | water |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 50m |
| Kit contents | cables |
| Sound level | 97dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |