Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 35.9x18.5x10.7mm; 10kHz; PEEK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
252.0
Tootekood:
CES-361810-18PM
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-361810-18PM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 35.9x18.5x10.7mm; 10kHz; PEEK
| Power | 1W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | PEEK |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 25m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 1.2W |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |