Loudspeaker; miniature; 2W; 8Ω; 39x20x9.3mm; 20kHz; fabric
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
216.0
Tootekood:
CES-39209-28PM
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-39209-28PM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 2W; 8Ω; 39x20x9.3mm; 20kHz; fabric
| Power | 2W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | PBT |
| Material | fabric |
| Impedance | 8Ω |
| Mounting holes pitch | 44mm |
| Kit contents | cables |
| Sound level | 97dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |