Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 43.5x43.5x13.5mm; 8kHz; PEN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
364.0
Tootekood:
CES-434313-28PM-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-434313-28PM-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 43.5x43.5x13.5mm; 8kHz; PEN
| Power | 2W |
| Operating temperature | -30...65°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Resistance to | water |
| Impedance | 8Ω |
| Kit contents | cables |
| Sound level | 106dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |