Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 50x35x27.8mm; 20kHz; PEI
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
450.0
Tootekood:
CES-503528-28PM-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-503528-28PM-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 50x35x27.8mm; 20kHz; PEI
| Power | 2W |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | PEI |
| Resistance to | water |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 60m |
| Kit contents | cables |
| Sound level | 97dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |