Loudspeaker; general purpose; 2W; 4Ω; 50x50x8.7mm; 20kHz; PEI
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
CES-50508-24PM-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-50508-24PM-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2W; 4Ω; 50x50x8.7mm; 20kHz; PEI
| Power | 2W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black, half-transparent, white |
| Enclosure material | ABS |
| Material | PEI |
| Resistance to | water |
| Impedance | 4Ω |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 108dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |