Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 57.5x23x14.85mm; 20kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
400.0
Tootekood:
CES-571423-28PMA
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-571423-28PMA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2W; 8Ω; 57.5x23x14.85mm; 20kHz
| Power | 2W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | fabric |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 305m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 100dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |