Loudspeaker; general purpose; 1W; 6Ω; 57.5x17x5.3mm; 20kHz; PEEK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
420.0
Tootekood:
CES-57175-16L020
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-57175-16L020
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 1W; 6Ω; 57.5x17x5.3mm; 20kHz; PEEK
| Power | 1W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS, polycarbonate |
| Material | PEEK |
| Impedance | 6Ω |
| Cable length | 20m |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 1.2W |
| Sound level | 89dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |