Loudspeaker; general purpose; 3W; 4Ω; Ø61.09x23.35mm; 4.5kHz; PET
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
420.0
Tootekood:
CES-6123-34PM-67
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-6123-34PM-67
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 3W; 4Ω; Ø61.09x23.35mm; 4.5kHz; PET
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Material | PET |
| Resistance to | water |
| Impedance | 4Ω |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 4W |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |