Loudspeaker; general purpose; 2W; 6Ω; 87.9x59.29x54.9mm; 20kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
CES-885955-26PM
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CES-885955-26PM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 2W; 6Ω; 87.9x59.29x54.9mm; 20kHz
| Power | 2W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black, silver |
| Enclosure material | ABS |
| Impedance | 6Ω |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 91dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |