Fan: EC; axial; 115VAC; 80x80x25mm; 187.89m3/h; 32dBA; Vapo; 3150rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CF1082HVL-1000U-999
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: CF1082HVL-1000U-999
Spetsifikatsioon tootele Fan: EC; axial; 115VAC; 80x80x25mm; 187.89m3/h; 32dBA; Vapo; 3150rpm
| Supply voltage | 115V AC |
| Frequency | 50...60Hz |
| Power consumption | 3.2W |
| Rotational rate/speed | 3150rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25mm |
| Kind of Bearing | Vapo |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Noise level | 32dBA |