Resistor: carbon film; THT; 330Ω; 1W; ±5%; Ø3.2x9mm; axial
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CF1WS-330R
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CF1WS-330R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: carbon film; THT; 330Ω; 1W; ±5%; Ø3.2x9mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 1W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | carbon film |
| Operating voltage | 500V |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 9mm |
| Body dimensions | Ø3.2x9mm |
| Diameter | 3.2mm |
| Leads dimensions | Ø0.6x26mm |
| Max. overload voltage | 1kV |