Fan: AC; axial; 230VAC; 70x70x25mm; 47.62m3/h; 30dBA; Vapo; 3550rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CF2072HVL-1000U-999
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: CF2072HVL-1000U-999
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 230VAC; 70x70x25mm; 47.62m3/h; 30dBA; Vapo; 3550rpm
| Supply voltage | 230V AC |
| Series | ECO |
| Current rating | 190mA |
| Frequency | 50Hz |
| Power consumption | 3.8W |
| Fan dimensions | 70x70x25mm |
| Kind of Bearing | Vapo |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Noise level | 30dBA |