Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x25mm; 68.03m3/h; 32dBA; Vapo; 3100rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CF2082HVL-1000U-999
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: CF2082HVL-1000U-999
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x25mm; 68.03m3/h; 32dBA; Vapo; 3100rpm
| Supply voltage | 230V AC |
| Series | ECO |
| Current rating | 170mA |
| Frequency | 50Hz |
| Power consumption | 3.2W |
| Rotational rate/speed | 3100rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25mm |
| Kind of Bearing | Vapo |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Noise level | 32dBA |