Resistor: carbon film; THT; 330Ω; 2W; ±5%; Ø4.2x11mm; axial
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CF2WS-330R
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CF2WS-330R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: carbon film; THT; 330Ω; 2W; ±5%; Ø4.2x11mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 2W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | carbon film |
| Operating voltage | 500V |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 11mm |
| Body dimensions | Ø4.2x11mm |
| Diameter | 4.2mm |
| Leads dimensions | Ø0.7x35mm |
| Max. overload voltage | 1kV |