Tool: cleaning sticks; flux removal,in clean room; L: 73mm
Kordarv:
48.0
Minimum quantity:
48.0
Tootekood:
CF4050
Tootja: CHEMTRONICS
Tootja tootekood: CF4050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tool: cleaning sticks; flux removal,in clean room; L: 73mm
| Version | single sided, glueless |
| Application | adhesives removing, Cleanroom, flux removing |
| Length | 73mm |
| Quantity in package | 50 |
| Handle material | polypropylene |
| Tip material | foam |
| Length of cleaning swab | 12.7mm |
| Width of cleaning swab | 4.8mm |