Tootekood: CFB400W-24S05P
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB400W-24S05P
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 80A
Mounting THT
Supply voltage 9...36V DC
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating
Output voltage 5V DC
Input voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87.5%
Number of outputs 1
Input current 600mA