Tootekood: CFB400W-24S12P
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB400W-24S12P
  • Output current
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 33.3A
Mounting THT
Supply voltage 9...36V DC
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating
Output voltage 12V DC
Input voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%