Tootekood: CFB600-300S24N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB600-300S24N
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Additional functions
Output current 25A
Mounting THT
Power 600W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90.5%