Tootekood: CFB600W-110S28P
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB600W-110S28P
Output current 21.4A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 88%