Tootekood: CFB600W-110S48P
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB600W-110S48P
Output current 12.5A
Mounting THT
Power 600W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 88%