Tootekood: CFB700-48S28P
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB700-48S28P
  • Output current
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 25A
Mounting THT
Supply voltage 36...75V DC
Power 700W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 28V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%