Tootekood: CFB750-300S36
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB750-300S36
Output current 20.8A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 36V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%