Tootekood: CHB100-110S12-C
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100-110S12-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 8.3A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 99.6W
Operating temperature -40...100°C
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 12V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 86.5%