Tootekood: CHB100-110S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100-110S15
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
Output current 6.7A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 100.5W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Application telecommunication
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 15V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87.5%