Tootekood: CHB100-48S24
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100-48S24
  • Output current
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
Output current 4.17A
Mounting THT
Supply voltage 36...75V DC
Case Half Brick
Power 100.08W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%