Tootekood: CHB100W-24S05-DIN
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-24S05-DIN
  • Output current
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 20A
Supply voltage 9...36V DC
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Input voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 84.5%