Tootekood: CHB100W-24S12-CM
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-24S12-CM
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 8.3A
Power 99.6W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 12V DC
Input voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 85.5%