Tootekood: CHB100W-24S15-CM
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-24S15-CM
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 6.7A
Power 100.5W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 15V DC
Input voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%