Tootekood: CHB100W-24S48-DIN
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-24S48-DIN
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 2.08A
Supply voltage 9...36V DC
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Input voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 82.5%