Tootekood: CHB100W-48S24-CM
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-48S24-CM
  • Output current
  • Power
Output current 4.17A
Power 100.08W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%