Tootekood: CHB100W-48S28-DIN
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-48S28-DIN
Output current 3.57A
Supply voltage 18...75V DC
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%