Tootekood: CHB100W-48S3V3-DIN
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB100W-48S3V3-DIN
  • Output current
  • Supply voltage
  • Power
Output current 20A
Supply voltage 18...75V DC
Power 66W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 82.5%