Tootekood: CHB150-110S12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150-110S12N
  • Protection
  • Application
  • Body dimensions
Output current 12.5A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 150W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Application telecommunication
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 12V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 92.5%