Tootekood: CHB150-110S48
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150-110S48
  • Operating temperature
  • Body dimensions
Output current 3.125A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 150W
Operating temperature -40...100°C
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 48V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 92%