Tootekood: CHB150W-24S05N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150W-24S05N
  • Output current
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 30A
Mounting THT
Supply voltage 9...36V DC
Case Half Brick
Power 150W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Input voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%