Tootekood: CHB150W8-36S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150W8-36S15N
  • Protection
  • Body dimensions
Output current 10A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 150W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 15V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%