Tootekood: CHB150W8-36S28
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150W8-36S28
  • Protection
  • Body dimensions
  • Number of outputs
  • Input current
Case Half Brick
Power 149.8W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 28V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Input current 60mA