Tootekood: CHB200W-110S24N-C
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-110S24N-C
  • Operating temperature
  • Application
  • Body dimensions
Output current 8.3A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 199.2W
Operating temperature -40...100°C
Application telecommunication
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%