Tootekood: CHB200W-110S48N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-110S48N
  • Operating temperature
  • Application
  • Body dimensions
Output current 4.2A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 201.6W
Operating temperature -40...100°C
Application telecommunication
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 48V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 91%