Tootekood: CHB200W-24S12N-C
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-24S12N-C
  • Output current
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 16.7A
Mounting THT
Supply voltage 10...36V DC
Case Half Brick
Power 200.4W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Input voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%