Tootekood: CHB200W-48S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-48S15N
  • Number of outputs
  • Input current
Output current 13.3A
Mounting THT
Supply voltage 18...75V DC
Case Half Brick
Power 199.5W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Number of outputs 1
Input current 60mA