Tootekood: CHB200W-48S48N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-48S48N
Output current 4.2A
Mounting THT
Supply voltage 18...75V DC
Case Half Brick
Power 201.6W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%