Tootekood: CHB300-300S05-CMFD
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB300-300S05-CMFD
Output current 60A
Mounting THT
Power 300W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88.5%