Tootekood: CHB300-300S28-CMFD
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB300-300S28-CMFD
Output current 10.7A
Mounting THT
Power 299.6W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%