Tootekood: CHB300-300S48-CMFC
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB300-300S48-CMFC
Output current 6.25A
Mounting THT
Power 300W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%