Tootekood: CHB300W-110S05N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB300W-110S05N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
Output current 60A
Mounting THT
Case Half Brick
Power 300W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Application telecommunication
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 5V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%