Tootekood: CHB350-24S24N-C
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB350-24S24N-C
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Number of outputs
  • Input current
Output current 14.6A
Mounting THT
Supply voltage 18...36V DC
Case Half Brick
Power 350.4W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Input voltage 24V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Input current 60mA