Tootekood: CHB350-48S28N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB350-48S28N
  • Number of outputs
  • Input current
Output current 12.5A
Case Half Brick
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 28V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%
Number of outputs 1
Input current 60mA