Tootekood: CK0J107M6L006VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: CK0J107M6L006VR
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 100uF; 6.3VDC
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V DC
Height 5.8mm
Body dimensions Ø6.3x5.8mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 100µF